Zakończył się piąty, Powiatowy Konkurs Wiedzy o Józefie Piłsudskim organizowany przez Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych. Tegoroczna edycja cieszyła się wielkim zainteresowaniem w każdej z kategorii wiekowych.
16.03.2019 14:13
(aktualizacja 17.08.2023 23:30)
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Uroczystość podsumowania konkursu i wręczenia nagród laureatom wzbogaciła sesja historyczna poświęcona Józefowi Piłsudskiemu, którą uświetniły wykłady dr Elizy Krzyńskiej-Nawrockiej z PWSZ w Tarnowie, dr Rafała Opulskiego z IPN w Krakowie, płk. rezerwy Alfreda Kabaty ze Związku Oficerów Rezerwy Rzeczpospolitej.
Na finałowej gali zaproszeni goście, laureaci, ich opiekunowie, a także rodzice mogli wysłuchać najlepszych wykonawców w kategoriach: recytacja i śpiew, a także podziwiać najciekawsze prace plastyczne.