Tarnów. Fajerwerki poza Sylwestrem grożą mandatami. Policja apeluje o rozsądek i ostrożność
Tarnowska policja przestrzega, by w takim dniu jak Sylwester zachować szczególną ostrożność i rozsądek. Chodzi przede wszystkim o to, by odpowiedzialnie korzystać z pirotechniki.
31.12.2019 12:21
(aktualizacja 19.08.2023 17:54)
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Pamiętajmy również, że huk petard płoszy zwierzęta – szczególnie psy. Policja apeluje do rodziców o zwrócenie szczególnej uwagi czym bawią się nasze dzieci, a do wszystkich sprzedawców aby nie sprzedawali petard dzieciom i młodzieży do lat 18. Po zakończonych imprezach sylwestrowych, zadbajmy o bezpieczny powrót do domu i nie wsiadajmy za kierownicę pod wpływem alkoholu.
Podziel się
Oceń
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na FACEBOOKU!