Nadmierne używanie telefonu komórkowego, długie spędzanie czasu przed komputerem a nawet palenie papierosów - to tylko niektóre przyczyny problemów ze wzrokiem. O chorobach oczu w Dzień Okulistyki rozmawiamy z doktorem Robertem Witkiem z tarnowskiego szpitala im. Św. Łukasza.
09.05.2019 10:50
(aktualizacja 18.08.2023 19:09)
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Najczęstsze wizyty u okulisty związane są z zaćmą, jaskrą, zmianami zwyrodnieniowymi lub z powszechną wadą wzroku. 68% osób odczuwa dolegliwości, takie jak zmęczenie,zaburzenie widzenia, czy pieczenie oka. Dlatego warto pamiętać, że kontrolne badania okulistyczne powinny być wykonywane regularnie, minimum co 2 lata.
Podziel się
Oceń
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na FACEBOOKU!