Krzysztof Lechowicz z programem rozwoju dla gminy Żabno

  • 8.10.2018, 13:45
Krzysztof Lechowicz z programem rozwoju dla gminy Żabno
Kandydat na burmistrza Żabna gościem programu "Raport regionu"

Krzysztof Lechowicz chce równego rozwoju gminy poprzez inwestycje i spójny rozwój każdej miejscowości

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tolek
Tolek 17.10.2018, 20:05
Do Jasia: Specjalista nieomylny się znalazł? Brawo ! Jestem pewien że wygra Pan w teleturnieju 1 z 10! Powodzenia
Jasiu
Jasiu 16.10.2018, 13:48
Reasumpcja, brawo! Wybitny retor kandyduje, który słownik wyrazów obcych widział chyba na wystawie księgarni :-)
big_b
big_b 10.10.2018, 23:02
RODO "Rodem" ale Kandydat powinien się odnieść do tych oszczerczych plotek i jeżeli są to pomówienia, to stanowczo je zdementować! Wszak kandyduje "dla dobra mieszkańców gminy" i powinien uspokoić swoich zwolenników, czy po ew. co daj mu Panie Boże wyborze będzie mieć siły ciężko pracować dla jej mieszkańców, czy może będą konieczne nowe wybory.... Czego broń Panie Boże mu nie życzymy!
Mieszkanka Żabna
Mieszkanka Żabna 9.10.2018, 10:59
Przede wszystkim p. Lechowicz powinien powiedzieć , ze obecny burmistrz i p. Warias dyr. Centrum Kultury przez pełną poświęcenia pracę , zostawiają dla kandydata doskonale przygotowane pole do działania , nie do tzw. dobrej zmiany lecz kontynuacji , by nie spieprzyc tego co jest! Zawsze będzie dużo do zrobienia.
Wyborca
Wyborca 8.10.2018, 20:37
A dlaczego Pan Lachowicz nie mówi o tym nigdzie i nikomu, że od roku już nie pracuje w policji, gdyż przebywa na dlugoterminowym zwolnieniu lekarskim i niech powie wszystkim od jakiego lekarza ma te zwolnienie i z jakiego powodu to wtedy wszyscy jego zwolennicy przejrzą w końcu na oczy ?
Marek
Marek 8.10.2018, 22:29
To jest Pan Lechowicz a nie Lachowicz? Naucz sie pisać człowieku. Bo jak ty chcesz głosować, jak mylisz nazwiska. A może by się wyborca zapoznał z RODO to może by sie uspokoił i nie zadawał takich pytań. Ja bym uważał w tym temacie bo to są dane wrażliwe..Bo sprawy zdrowotne są indywidualną sprawą każdego obywatela, Tyle w temacie..Mnie to akurat nie interesuje bo to dobry kandydat! Ja go bardzo szanuję! A jak Ci nie pasuje on, to głosuj na baby!!!! Proste jak budowa cepa....No chyba że jestes zależny od burmistrza i się obawiasz z jakis powodów ,że ten Pan wygra........
Wyborca
Wyborca 9.10.2018, 09:29
Wszyscy wyborcy chcieliby poznać dokładnie osobę kandydującą na tak zacne stanowisko, a po co komu później rozczarowanie?

Pozostałe