Szukasz pierwszej PRACY?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że połączenie pracy oraz studiów/szkoły jest bardzo wymagające. Doceniamy, że już w trakcie nauki myślisz o swojej przyszłości i chętnie pomożemy Ci na początku Twojej

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że połączenie pracy oraz studiów/szkoły jest bardzo wymagające. Doceniamy, że już w trakcie nauki myślisz o swojej przyszłości i chętnie pomożemy Ci na początku Twojej kariery zawodowej!

Jak to zrobimy?

PEWNA STAWKA
Otrzymasz 13,70 zł brutto za każdą godzinę pracy, bez względu na to ile godzin przepracujesz w miesiącu. To proste: pracujesz 100 godzin - otrzymujesz 1370 zł brutto.

PROWIZJA
Oprócz stawki gwarantowanej, co miesiąc wypracujesz również premię za wyniki i Twoje sukcesy w pracy.

DWIE WYPŁATY W MIESIĄCU
Wynagrodzenie wypłacamy dwa razy w miesiącu. Do 7. dnia każdego miesiąca płacimy za wszystkie wypracowane godziny, a do 21. dnia - premię za sukcesy.

PRZYGOTOWANIE DO ROLI
Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego nauczymy Cię na krótkim szkoleniu w naszym oddziale.

ELASTYCZNY GRAFIK
Sam zdecydujesz w jakich godzinach chcesz pracować i jak dużo.

ZOSTAŃ EKSPERTEM
Podczas każdej rozmowy uczysz się pewności siebie, efektywnej komunikacji czy negocjacji. Dzięki temu w krótkim czasie stajesz się prawdziwym ekspertem.

PRACUJ ZE ZNAJOMYMI
Dołączysz do zespołu, który tworzą ludzie tacy jak Ty - młodzi, energiczni. Szybko się zgracie i zdobędziesz nowych przyjaciół. Możesz też przyjść do nas ze swoimi znajomymi - będzie Wam raźniej!

Jesteś zdecydowany?
APLIKUJ na adres [email protected]

Aplikując na to ogłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez CCIG Group swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do rea

  • TAGI: