18
nd
18
luty 2018
niedziela

Imieniny:

Symeona, Konstancji

Liczba wydarzeń: 0

Liczba newsów: 0

19
pn
19
luty 2018
poniedziałek

Imieniny:

Konrada, Arnolda

Liczba wydarzeń: 0

Liczba newsów: 0

20
wt
20
luty 2018
wtorek

Imieniny:

Leona, Ludomiła

Liczba wydarzeń: 0

Liczba newsów: 0

21
śr
21
luty 2018
środa

Imieniny:

Eleonory, Feliksa

Liczba wydarzeń: 0

Liczba newsów: 0

22
cz
22
luty 2018
czwartek

Imieniny:

Marty, Małgorzaty

Liczba wydarzeń: 1

Liczba newsów: 0

23
pt
23
luty 2018
piątek

Imieniny:

Romany, Damiana

Liczba wydarzeń: 0

Liczba newsów: 0

24
so
24
luty 2018
sobota

Imieniny:

Macieja, Bogusza

Liczba wydarzeń: 0

Liczba newsów: 0

25
nd
25
luty 2018
niedziela

Imieniny:

Wiktora, Cezarego

Liczba wydarzeń: 0

Liczba newsów: 0

26
pn
26
luty 2018
poniedziałek

Imieniny:

Mirosława, Aleksandra

Liczba wydarzeń: 0

Liczba newsów: 0

27
wt
27
luty 2018
wtorek

Imieniny:

Gabriela, Anastazji

Liczba wydarzeń: 0

Liczba newsów: 0

28
śr
28
luty 2018
środa

Imieniny:

Teofila, Makarego

Liczba wydarzeń: 0

Liczba newsów: 0

Repertuar:

18
luty 2018
niedziela

Dzisiaj

brak repertuaru

19
luty 2018
poniedziałek

Jutro

brak repertuaru

Kalendarz nadchodzących wydarzeń:

18
luty 2018
niedziela

Dzisiaj

brak wydarzeń

19
luty 2018
poniedziałek

Jutro

brak wydarzeń

Pozostałe:

2018-02-22
godz. 18:00
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Brzesku
Informacje

Fundusze z Kulturą

Data:
03.02.2018 (sobota)
Kategoria:

Poleć innym:


Dodaj komentarz:

Opis

Zapraszamy na "Fundusze z Kulturą" wydarzenie będzie transmitowane na żywo na stronie Tarnowska.tv  

oraz w sieciach kablowych na kanale "Grupa Medialna Info" 

http://tarnowska.tv/aktualnosci/czytaj/20195,fundusze-z-kultura-z-luslawic-na-zywo.html#sthash.KJxqx5Eq.dpbs

 

W programie:

16.00 rozpoczęcie koncertu

1. Adam Wesołowski, Fanfara Festiwalu im. J. Kiepury w Krynicy-Zdroju

Powitanie

2. Ennio Morricone, NellaFantasia

3. Giacomo Puccini, Turandot - NessunDorma

4. Giacomo Puccini, Cyganeria - Quandom'envo'

5. Giuseppe Verdi, Rigoletto - La donna è mobile

6. Giuseppe Verdi, La Traviata - Sempre Libera



Wręczenie wyróżnień, I cz. Fundusze Europejskie – inwestycja w biznes



7. Franz Lehár, Giuditta - Kto me usta całuje ten śni

8. Frederick Loewe, My Fair Lady - Przetańczyć całą noc

9. Nico Dostal, Clivia - Dziewczęta z Barcelony

10. Henry Mancini, Moon river

11. Benny Andersson, Björn Ulvaeus, Stig Anderson, ABBA - Dancing Queen



Przerwa


Cżęść II godzina 19:30

12. Alan Silvestri, Temat z filmu Avengers

13. Rolf Løvland, YouRaise me up

14. Mariano Mores, El Tango de Roxane

15. Eduardo Di Capua, O sole Mio

16. Leonard Cohen, Halleluyah

17. Bob Merrill, Mambo Italiano



Wręczenie wyróżnień II cz. Fundusze Europejskie – inwestycja w rodzinę



18. Renato Ranucci, Arrivederci Roma

19. Andrew Lloyd Webber, Upiór w Operze

20. Ernesto De Curtis, Torna a Surriento

21. Agustín Lara, Granada

22. Francesco Sartori, Time to saygoodbye