25
śr
25
kwiecień 2018
środa

Imieniny:

Marka, Jarosława

Liczba wydarzeń: 0

Liczba newsów: 0

26
cz
26
kwiecień 2018
czwartek

Imieniny:

Marii, Marcelego

Liczba wydarzeń: 0

Liczba newsów: 0

27
pt
27
kwiecień 2018
piątek

Imieniny:

Zyty, Teofila

Liczba wydarzeń: 0

Liczba newsów: 0

28
so
28
kwiecień 2018
sobota

Imieniny:

Pawła, Walerii

Liczba wydarzeń: 0

Liczba newsów: 0

29
nd
29
kwiecień 2018
niedziela

Imieniny:

Piotra, Pawła

Liczba wydarzeń: 0

Liczba newsów: 0

30
pn
30
kwiecień 2018
poniedziałek

Imieniny:

Mariana, Katarzyny

Liczba wydarzeń: 0

Liczba newsów: 0

Repertuar:

24
kwiecień 2018
wtorek

Dzisiaj

brak repertuaru

25
kwiecień 2018
środa

Jutro

brak repertuaru

Kalendarz nadchodzących wydarzeń:

24
kwiecień 2018
wtorek

Dzisiaj

2018-04-24
godz. 18:00
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Brzesku
25
kwiecień 2018
środa

Jutro

brak wydarzeń

Pozostałe:

brak wydarzeń

Informacje

DRB - Centrum Odszkodowań

Adres:
Norwida 18
33-100 Tarnów
małopolskie
Telefon kontaktowy:
Tel. 501005852
Strona www:

Poleć innym:


Opis

Centrum Odszkodowań DRB spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. to jedna z największych i najaktywniej działających firm na rynku odszkodowań w Polsce, która pomaga osobom poszkodowanym w wypadkach uzyskać wysokie odszkodowanie. Sukcesy w branży odszkodowań powodują, że Centrum Odszkodowań DRB dynamicznie się rozwija i wciąż poszerza zasięg swojej działalności. Obecnie firma DRB działa na terenie całej Polski, a także prowadzi sprawy swoich klientów poza granicami kraju.

 

Zakres działalności

DRB od 2005 roku pomaga osobom poszkodowanym w wypadkach i ich bliskim uzyskać od towarzystw ubezpieczeniowych należne im odszkodowanie i zadośćuczynienie.

Spółka Centrum Odszkodowań DRB reprezentuje Klientów w kontaktach z ubezpieczycielami i jest ich Partnerem w dochodzeniu roszczeń.

Centrum Odszkodowań DRB dąży do tego, by jej klienci dokładnie wiedzieli jak dochodzić swoich praw w kontaktach z ubezpieczycielami oraz na co mogą liczyć. W tym celu zawsze służą swoim doradztwem i specjalistyczną wiedzą, by w efekcie dzięki współpracy zwiększyć szanse osób poszkodowanych w wypadkach na uzyskanie maksymalnej kwoty należnego im odszkodowania. Ponadto dzięki własnej Kancelarii Radców Prawnych DRB, Spółka pomaga osobom poszkodowanym także na drodze sądowej. Dzięki czemu klienci mają gwarancję kompleksowej obsługi i wsparcia na każdym etapie swojej sprawy.

Silna pozycja na rynku

DRB to firma z 10-letnim doświadczeniem, silną pozycją na rynku odszkodowawczych, licznymi certyfikatami świadczącymi o wysokiej jakości oferowanych usług oraz w pełni wywiązująca się ze wszystkich zobowiązań.

DRB to profesjonalny zespół specjalistów, których ponad 10-letnia praca przyniosła efekt w postaci kilkudziesięciu tysięcy zadowolonych klientów z uzyskania dla nich należytych odszkodowań. To Spółka, gdzie bezpieczeństwo i wysoka jakość świadczonych usług są priorytetem.

Potwierdzeniem wysokiej jakości i bezpiecznych usług są wewnętrzne spójne procedury oraz przyznany w 2014 r. certyfikat Business Personal Data Protection, który potwierdza wysoki poziom ochrony danych osobowych. O sile Spółki świadczą zarówno kwestie merytoryczne, w tym indywidualne podejście do klienta, partnerska umowa współpracy, profesjonalne podejście do świadczonych usług (a wręcz realizacja misji społecznej), a także wewnętrzny system etyczny.

Galeria

Lokalizacja

Street View

Wyznacz trasę

 

Powierz swoją sprawę w profesjonalne ręce Ekspertów DRB

Jako Zespół Ekspertów wyspecjalizowanych w skutecznym przeprowadzaniu postępowań odszkodowawczych i z 10-letnim doświadczeniem pomagamy uzyskać należne odszkodowanie zarówno za szkody osobowe, jak i rzeczowe, majątkowe, a także zajmujemy się dopłatą dodatkowych pieniędzy za uszkodzony pojazd.

Reprezentujemy osoby które:

iconzostały poszkodowane nie ze swojej winy w wypadkach komunikacyjnych jako kierowca, pasażer, pieszy, rowerzysta – dowiedz się więcej

 

iconutraciły najbliższych członków rodziny w wyniku wypadku – dowiedz się więcej

 

iconzostały poszkodowane w wypadku w rolnictwie – dowiedz się więcej

 

iconzostały poszkodowane w efekcie błędu medycznego – dowiedz się więcej

 

iconzostały poszkodowane w wyniku wypadku w trakcie pracy, za który odpowiedzialność ponosi pracodawca – dowiedz się więcej

 

iconzostały poszkodowane w wyniku poślizgnięcia na śliskiej powierzchni – dowiedz się więcej

 

iconw wyniku wypadku utraciły lub zniszczyły mienie – uszkodzone pojazdy mechaniczne z ubezpieczenia OC i AC – dowiedz się więcej

 

iconw wyniku zdarzeń losowych poniosły szkodę w mieniu – dowiedz się więcej

 

iconotrzymały zaniżone odszkodowanie z Towarzystwa Ubezpieczeniowego za uszkodzony pojazd – dowiedz się więcej

Możesz powierzyć nam także swoją sprawę w momencie, gdy już otrzymałeś odszkodowanie od ubezpieczyciela, ale chciałbyś dowiedzieć się, czy uzyskana kwota jest właściwa i czy możesz liczyć na jeszcze wyższe świadczenia.

Dzięki doświadczeniu i znajomości rynku, nasi pracownicy potrafią szybko ocenić na jakie odszkodowanie może liczyć poszkodowany. Z kolei stosowane przez nas skuteczne metody dochodzenia roszczeń są gwarancją uzyskania satysfakcjonującej kwoty zadośćuczynienia dla klienta.

Usługi świadczone przez Centrum Odszkodowań DRB w toku likwidacji szkody:

  • ocena rozmiaru szkody,
  • zgłoszenie szkody w imieniu klienta,
  • prowadzenie działań mających na celu udokumentowanie wszelkich negatywnych następstw zdarzenia już od dnia wypadku,
  • pozyskanie i przedłożenie towarzystwom ubezpieczeniowym wszelkich wymaganych dokumentów,
  • kontrolę prawidłowości i terminowości działań towarzystw ubezpieczeniowych,
  • podjęcie działań pozwalających na uniknięcie opóźnień w wypłacie odszkodowania,
  • przejęcie wszelkich korespondencji i kontaktów telefonicznych ze strony zakładów ubezpieczeń, tak, aby klient nie musiał poświęcać własnego czasu i był uwolniony od prowadzenia rozmów w zagadnieniach, w których nie zawsze się orientuje,
  • prowadzenie negocjacji z towarzystwami ubezpieczeniowymi, które mają na celu korzystne/ugodowe zakończenie postępowania likwidacyjnego,
  • pełną obsługę prawną,
  • reprezentowanie klienta przed sądem w procesie cywilnym przeciwko zakładom ubezpieczeń, w celu uzyskania odszkodowania w pełnej wysokości.

Wynagrodzenie za likwidację szkody pobieramy dopiero w chwili uzyskania konkretnego świadczenia dla naszego klienta. Działamy nie tylko profesjonalnie, ale także szybko i zgodnie z etyką pracy, przy czym każdą sprawę traktujemy indywidualnie.

    

Kontakt z naszym reprezenatntem  w Tarnowie, zadzwoń:

 

Zbigniew Filar

t: 501 005 852

 

lub napisz mail:

[email protected]