19
wt
26
wt
27
śr
27
wrzesień 2017
środa

Imieniny:

Kosmy, Damiana

Liczba wydarzeń: 1

Liczba newsów: 0

28
cz
28
wrzesień 2017
czwartek

Imieniny:

Marka, Wacława

Liczba wydarzeń: 0

Liczba newsów: 0

29
pt
29
wrzesień 2017
piątek

Imieniny:

Michała, Michaliny

Liczba wydarzeń: 0

Liczba newsów: 0

30
so
30
wrzesień 2017
sobota

Imieniny:

Zofii, Hieronima

Liczba wydarzeń: 2

Liczba newsów: 0

Repertuar:

26
wrzesień 2017
wtorek

Dzisiaj

brak repertuaru

27
wrzesień 2017
środa

Jutro

brak repertuaru

Kalendarz nadchodzących wydarzeń:

26
wrzesień 2017
wtorek

Dzisiaj

brak wydarzeń

27
wrzesień 2017
środa

Jutro

Pozostałe:

2017-09-30
godz. 18:00
Centrum Sztuki Mościce
2017-10-05
godz. 17:00
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Brzesku
Informacje

Kanał 24 na ŻYWO telewizji Tarnowska.tv

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasz zasięg i  partnerzy telewizji "Grupa Medialna" :

 

Grupa Medialna Na Żywo to innowacyjny projekt polegający na zrzeszeniu lokalnych telewizji z terenu województwa podkarpackiego w jedną, wspólną stację internetową. Do Grupy należą: TV Podkarpacka, Twoja TV, TV Lubaczów, TV Gorlice, iTV Wisła, TV Łańcut, TV Kluczowa, Tarnowska TV, Portal Miejski Mój Rzeszów, a także Rzeszów Na Żywo.pl. Pomysłodawcą, a także wykonawcą w tym zakresie jest Czyż – Studio Filmowe, z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Dębickiej 450, właściciel Telewizji Internetowej Rzeszów Na Żywo.pl.

 

 
W związku z tym, że w realizowanym projekcie uczestniczy wiele podmiotów, oferta programowa, a także możliwości realizacyjne Grupy mają szerokie spektrum działania, a także oddziaływania na widzów. Grupa Medialna Na Żywo to także intensywny plan rozwoju. Wśród materiałów, które będą znajdowały się w regularnej ramówce będzie można odnaleźć: realizacje newsów o tematyce informacyjnej, politycznej, społecznej, kulturalno-sportowej oraz interwencyjnej, relacje z imprez, koncertów oraz wydarzeń kościelnych i państwowych. Dzięki serwisowi Grupy Medialnej Na Żywo widz w jednym miejscu znajdzie informacje z Rzeszowa, Przemyśla, Przeworska, Dębicy, Stalowej Woli, Jarosławia, Lubaczowa, Łańcuta, Tarnobrzega, Sandomierza, Tarnowa, Brzeska, Bochni, Dąbrowy, Gorlic. Uzupełnieniem części informacyjnej będzie natomiast regularne wydanie pogody z regionów całego Podkarpacia.

 


Poza realizacją codziennych wydań informacyjnych treść programową stacji będą tworzyły również produkcje kulturalno-rozrywkowe. Nie zabraknie więc informacji o aktualnych i zbliżających się koncertach organizowanych przez np. Filharmonię Podkarpacką, Rzeszowską Estradę czy miejscowe kluby muzyczne, a także wywiadów z solistami i muzykami. Dla miłośników sztuki filmowej przygotujemy dawkę najświeższych informacji dotyczących kinowych premier, a także opinii na ich temat. Rozwiązaniem dla aktywnych politycznie będzie „Salonik Polityczny” – program, w którym pojawią się komentarze do aktualnych wydarzeń politycznych, wraz z transmisją konferencji prasowych oraz wywiad z Gościem Dnia. W naszej ofercie nie zabraknie również pozycji skierowanej do rolników. Właśnie im poświęcony będzie regularny cykl „Agro News”. Od lutego 2016 telewizja rozpoczyna emisję dwóch cyklicznych programów: „Weselny Expert”, w którym będziemy promować firmy z branży weselnej oraz „Top 30 Weselnych Zespołów Muzycznych” czyli promocje weselnych zespołów muzycznych.
Na wyposażeniu stacji znajduje się nowoczesny wóz transmisyjny, dlatego wiele imprez, wydarzeń sportowych, kulturalnych czy religijnych będzie realizowanych na żywo. Kontent stacji będzie docelowo również emitowany przez zaprzyjaźnione telewizje kablowe.