23
śr
23
maj 2018
środa

Imieniny:

Iwony, Dezyderego

Liczba wydarzeń: 0

Liczba newsów: 0

24
cz
24
maj 2018
czwartek

Imieniny:

Joanny, Zuzanny

Liczba wydarzeń: 0

Liczba newsów: 0

25
pt
25
maj 2018
piątek

Imieniny:

Urbana, Grzegorza

Liczba wydarzeń: 0

Liczba newsów: 0

26
so
26
maj 2018
sobota

Imieniny:

Filipa, Pauliny

Liczba wydarzeń: 0

Liczba newsów: 0

27
nd
27
maj 2018
niedziela

Imieniny:

Jana, Juliusza

Liczba wydarzeń: 0

Liczba newsów: 0

28
pn
28
maj 2018
poniedziałek

Imieniny:

Augustyna, Jaromira

Liczba wydarzeń: 0

Liczba newsów: 0

29
wt
29
maj 2018
wtorek

Imieniny:

Teodozji, Magdaleny

Liczba wydarzeń: 0

Liczba newsów: 0

30
śr
30
maj 2018
środa

Imieniny:

Feliksa, Ferdynanda

Liczba wydarzeń: 0

Liczba newsów: 0

31
cz
31
maj 2018
czwartek

Imieniny:

Anieli, Petroneli

Liczba wydarzeń: 0

Liczba newsów: 0

Repertuar:

23
maj 2018
środa

Dzisiaj

brak repertuaru

24
maj 2018
czwartek

Jutro

brak repertuaru

Kalendarz nadchodzących wydarzeń:

23
maj 2018
środa

Dzisiaj

brak wydarzeń

24
maj 2018
czwartek

Jutro

brak wydarzeń

Pozostałe:

brak wydarzeń

Informacje

II parafialny konkurs kolęd i pastorałek Brzesko - Słotwina 2018


  • Wyświetleń

    1133


  • Data

    2018-01-14

W Kościele Parafialnym pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Brzesku - Słotwinie odbył się Koncert Finałowy II Parafialnego Konkursu Kolęd Brzesko - Słotwina 2018, w ramach którego zaprezentowali się Laureaci I, II i III miejsca w czterech kategoriach wiekowych oraz I miejsca w kategorii instrumentalnej.

Wyniki II Parafialnego Konkursu Kolęd Brzesko-Słotwina 2018

Wyróżnieni w kategorii "K1 - przedszkole": Kinga Wróbel, Elena Kleśny, Michał Kobyłecki i Tomasz Sacha.

Laureaci w kategorii "K1 - przedszkole"

I miejsce - Oliwia Rybicka
II miejsce - Anna Cabała 
III miejsce - Marlena Sumara

Wyróżnieni w kategorii "K2 - Szkoła podstawowa, klasy I - III": Maja Leś, Dominik Hamowski, Wiktoria Rybicka, Zuzanna Sikora, Emilia Nowak i Adam Biel.

Laureaci w kategorii "K2 - Szkoła podstawowa, klasy I - III"

I miejsce - Jakub Wróbel
II miejsce - Malwina Zelek
III miejsce - Klara Plichta

Wyróżnieni w kategorii "K3 - Szkoła podstawowa, klasy IV - VI": Julia Strojny, Anita Sumara, Amelia Dadej, Lilianna Sumara, Sabina Izworska i Bartosz Sacha.

Laureaci w kategorii "K3 - Szkoła podstawowa, klasy IV - VI"

I miejsce - Kacper Sikora 
II miejsce - Rozalia Zelek
III miejsce - Mieszko Góra

Laureaci w kategorii "K4 - Klasa VII szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne"

I miejsce - Weronika Pajor
II miejsce - Emilka Toboła
III miejsce - Anna Pacura

Laureaci w kategorii "K5 - Instrumentalnej"

I miejsce - Justyna Wołek
II miejsce - Weronika Zelek
III miejsce - Sabina Izworska

Dodaj komentarz

Reklama

Reklama

Ogłoszenia

Tarnowska.TV

Kontakt 24 

  • Jesteś lub byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?
  • Uważasz że coś powinniśmy opisać lub sfilmować?

Poinformuj nas o tym

 501 005 852