19
nd
19
listopad 2017
niedziela

Imieniny:

Elżbiety, Seweryna

Liczba wydarzeń: 0

Liczba newsów: 0

20
pn
20
listopad 2017
poniedziałek

Imieniny:

Feliksa, Anatola

Liczba wydarzeń: 0

Liczba newsów: 0

21
wt
21
listopad 2017
wtorek

Imieniny:

Janusza, Konrada

Liczba wydarzeń: 0

Liczba newsów: 0

22
śr
22
listopad 2017
środa

Imieniny:

Marka, Cecylii

Liczba wydarzeń: 0

Liczba newsów: 0

23
cz
23
listopad 2017
czwartek

Imieniny:

Klemensa, Amelii

Liczba wydarzeń: 0

Liczba newsów: 0

24
pt
24
listopad 2017
piątek

Imieniny:

Jana, Flory

Liczba wydarzeń: 1

Liczba newsów: 0

25
so
25
listopad 2017
sobota

Imieniny:

Erazma, Katarzyny

Liczba wydarzeń: 0

Liczba newsów: 0

26
nd
26
listopad 2017
niedziela

Imieniny:

Konrada, Sylwestra

Liczba wydarzeń: 0

Liczba newsów: 0

27
pn
27
listopad 2017
poniedziałek

Imieniny:

Waleriana, Maksymiliana

Liczba wydarzeń: 0

Liczba newsów: 0

28
wt
28
listopad 2017
wtorek

Imieniny:

Grzegorza, Zdzisława

Liczba wydarzeń: 0

Liczba newsów: 0

29
śr
29
listopad 2017
środa

Imieniny:

Błażeja, Saturnina

Liczba wydarzeń: 0

Liczba newsów: 0

30
cz
30
listopad 2017
czwartek

Imieniny:

Andrzeja, Konstantego

Liczba wydarzeń: 0

Liczba newsów: 0

Repertuar:

18
listopad 2017
sobota

Dzisiaj

brak repertuaru

19
listopad 2017
niedziela

Jutro

brak repertuaru

Kalendarz nadchodzących wydarzeń:

18
listopad 2017
sobota

Dzisiaj

brak wydarzeń

19
listopad 2017
niedziela

Jutro

brak wydarzeń

Pozostałe:

2017-11-24
godz. 18:00
Informacje

Wietrzychowice w świecie baśni


  • Wyświetleń

    1772


  • Data

    2017-02-13

12 lutego br., sala Gminnego Ośrodka Kultury w Wietrzychowicach stała się prawdziwą krainą z baśni a to wszystko za sprawą Międzygminnego Konkursu Bajkowego Przebrania zorganizowanego po raz siódmy przez Wójta Gminy, Gminny Ośrodek Kultury a także Gminną Bibliotekę Publiczną w Wietrzychowicach.

WYNIKI KONKURSU:

I miejsce

Zosia Duda Jadowniki Mokre,
Zuzanna Boksa Miechowice Wielkie,
Weronika Kocialska Wietrzychowice

II miejsce

Rafał Chłopek Łęg Tarnowski

Nikola Gądek Demblin

Michał Koziara Sikorzyce

III miejsce

Nela Nikiel Przybysławice

Martyna Kalita Marcinkowice

Ksawery Gądek Demblin

Wyróżnienia:

Antonina Gwóźdź Nowopole

Dagmara Stanek Łęg Tarnowski

Mateusz Świątek Łęg Tarnowski

 

 

 

Dodaj komentarz

Reklama

Reklama

Ogłoszenia

Tarnowska.TV

Kontakt 24 

  • Jesteś lub byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?
  • Uważasz że coś powinniśmy opisać lub sfilmować?

Poinformuj nas o tym

 501 005 852